Корзина
38 отзывов
+38 (068) 186-15-60
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

КОНСТРУКТОРИ JVTOY - КОРИСНА ГРА ДЛЯ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУ

КОНСТРУКТОРИ JVTOY - КОРИСНА ГРА ДЛЯ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУ

Про корисність різноманітних іграшок говорити не доводиться - багато деяких іграшок просто припадають пилом на полиці, деякі рідко використовуються в іграх. Але є іграшка, витративши гроші на яку, батьки придбають для дитини не просто іграшку, а розвиваючий конструктор, постійно граючись з яким, ваша дитина буде розвивати не тільки дрібну моторику, а й мислення і уяву.

Чим же корисний конструктор JVTOY?
На відміну від ігор звичайними іграшками або ігор на планшеті, крім радості від часу, проведеного за грою з конструктором, дитина також розвивається і вчиться мислити стратегічно.

 

Розвиваючий конструктор JVTOY та має ряд переваг, серед яких:

  • Розвиток уяви;
  • Розвиток дрібної моторики дитини, яка в свою чергу безпосередньо впливає на формування мови;
  • Стимуляція просторового і стратегічного мислення, яке допомагає дітям краще порівнювати обсяги і орієнтуватися в розмірах і формах фігур. Формування індуктивного мислення. Завдяки такому типу мислення дитина може, побачивши окремі деталі, запросто зібрати їх в одну композицію.

Щоб з безлічі різнокольорових деталей вийшло одне красиве спорудження правильної форми, ваш маленький будівельник повинен заздалегідь продумати свої дії. Саме необхідність наперед продумати стратегію дозволяє чаду розвивати свої стратегічні здібності. Варто також відзначити, що виробники уважно працюють над використанням тієї чи іншої кольорової гами.

Ще одна безперечна користь JVTOY полягає в тому, що швидше за все, під час гри з ним, у вашого крихітки не відразу вийде досягти позитивного результату. Втім, інтерес до фігурок напевно не дозволить залишитися байдужим до конструктора. Такий хід розрахований на тренування наполегливості і винахідливості.

З деталей, запропонованих дитині, він може створювати найнесподіваніші конструкції. Все залежить від того, який сюжет сьогодні його цікавить. Такий принцип дозволяє ще раз акцентувати увагу непосидька на розмаїтості світу і можливості створити будь-який об'єкт.

Батьків також радує, що конструктори JVTOY в будь-якому випадку будуть безпечними для дітей. Всі вони виготовляються з якісних матеріалів, що виключають появу алергічних реакцій. Крім того, всі набори призначені для певного віку. 

Чого навчають конструктори JVTOY?
Головною особливістю конструктора є те, що кожен малюк може створити іграшку своїми руками. Тут немає ніяких обмежень, головне слідкувати за своєю фантазією. Та й для того щоб отримати іграшку доведеться попрацювати.

Конструювання розвиває:

  • Дрібну моторику - збираючи деталі набору, дитина вчиться керувати своїми пальчиками; Таке тренування в майбутньому допоможе малюкам швидше навчитися писати або малювати.
  • Пам'ять і мислення - збираючи дрібні деталі, дитина запам'ятовує, в якій послідовності потрібно збирати кубики. Тренує свою пам'ять і вчиться вибудовувати логічні ланцюжки;
  • Уява - маленькі кубики, з яких може вийти будь-яка конструкція, стимулюють дитину проявляти фантазію.

Крім того, конструювання - прекрасний спосіб розвинути у дитині самостійність і концентрацію. Ці навички йому дуже знадобляться в школі. Перевагою JVTOY є те, що збирати його можна навіть компанією. Таке захоплююче проведення часу запам'ятається дитині на все життя.

Конструктори JVTOY - іграшки, які мають багато шанувальників серед дітей. Ці різнокольорові кубики приносять не тільки задоволення, але і відчутну користь. Різноманітні набори з цікавими персонажами зроблять дитинство незабутнім для будь-якої дитини.
 

Другие статьи